20M 200 LED Sončne Niz Luči 2 Paket Bakrene Žice Luči Pravljice Luči Nepremočljiva Zunanji Luč niz za Božično Dekoracijo

Specifikacija

Skupna Dolžina: 20M, prostor med dvema LED: 10 cm V dolžino od vtič prvi LED: 1M DIOD Led diod: 200 LED, Moč: o 2Watt solarnimi: 2.8 V/200ma Baterije Prostornina: NI-MH baterije 1200mAh čas Polnjenja: 6 ur ( Po polno polnjenje tej luči je sposobna dela več kot 8 ur na noč ) Delovni čas: od 8 do 12 ur.Delovni Način: On/ Off / Utripajoče Nepremočljiva: YES(IP65) , jih lahko uporabite na prostem 7 X 24. Certificiranje : CE / ROHS / FCC Priložnost: za notranjo/zunanjo uporabo

PACKAGE GOSTJE : 2, NASTAVI 20M/200LEDs (10M/100M), Led Sončne Luči

OPOMBA: Ladje Iz Domačih Skladišča ( ZDA, RUSIJA, ŠPANIJA) bo v pomoč, da bi se izognili DAVČNE DAJATVE .in super hitra dostava.

** Smo vila Luči tovarne, če želite, da je Veleprodajnih cen ali padec ladijskega prometa storitev , prosimo, da samo vas prosimo, obrnite na nas. **

Pošiljko ZDA: 7-15 Dni Francija: 12days-20days Rusija:10-30 dni, Južna Amerika:30-60 dni Severna Amerika:10-20 dni Evropa:10-30 dni Azija:10-30 dni Afrika:30-60 dni Opomba:potrudili se bomo, da bi se izognili carine, vendar če se to zgodi, kupce, ki so odgovorni za to.Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Vrnitev 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.aikido-maribor.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Podobni izdelki

Smart Počitnice Niz LED Luči Nepremočljiva Srebrne Žice Pravljice RGB Pisane Bluetooth APP nadzor Christmas Tree Okraski Luči
€9.40
10m 100 LED Božič Pravljica Svetlobe 8Mode Zunanja Razsvetljava Niz Žogo Festoon Baterija/USB Novo Leto Garland Dekor Za Dom Spalnica
€17.92
6m 20 led svetu nepremočljiva žarnica niz vila lučka božič wedding party led pravljice niz luči festoon garland dekor na prostem
€11.70
3X3M 6X3M Slap Nepremočljiva Meteor Tuš Dež Niz Luči LED Božič Poroko Zavese lučka Ledenica Pravljice Niz Garland
€11.40
110V 220V 230V LED Niz Lahkih NAS EU Priključite Zunanji Garland Poročno Dekoracijo Božič Stranka 8 Načini Počitnice Pravljice Luči
€6.85
Meteor Tuš Dež 8 Cevi LED Niz Luči Nepremočljiva 30 cm 50 cm Za Zunanjo Počitnice Božič Vrtu Drevo Okraski EU Plug